FiveM Mülakat Sorusu

baranprcl0

New member
Katılım
11 Ocak 2022
Mesajlar
2
Tepki
0
Puan
1
Merhaba, Bir FiveM Sunucusunda Rol Yapacağım Ve 2 Adet Soruda Takıldım, Rol Bilgim Yeterli Olmasına Rağmen Biraz Zorlandım, Acaba Bana Yardımcı Olabilirmisiniz, Soruları Cevaplayarak Bana Yardımcı Olursanız Aşırı Mutlu Olurum, İyi Günler :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Soru: Spor aracınızla giderken polis sizi durdurdu ,size silah doğrultup elleriniz kaldırıp araçtan inin dedi. aracı durdurdunuz fakat üstünüzde silah olduğunu fark ettiniz bunun üzerine silahı kaptırmaktansa ölürüm daha iyi söyleyip ,polisin yanından arabayla kaçmaya başladınız. diğer polis ekipleri sizin peşinize düştü o heyecanla aracınız takla attı ve ters döndü. aracın kapısını kırıp yaya olarak kaçmaya başladınız ,sonra yakalandınız, polisler size silah doğrultunca ellerinizi kaldırdınız teslim oluyorum dediniz. baktınız ki tek polis var hızlıca silahınızı çekip polisi öldürdünüz. ve koşarak bölgeden uzaklaştınız. bu roldeki hatalar nedir ve yapılması gereken rol nedir ?

2. Soru: Market alışverişiniz bitti, market kapısını omuz gücünüzle açarak dışarıya çıktınız ve aniden gökyüzünden gelen gürültü kulaklarınızı sağır edecek konuma ulaştırdı. Ne olduğunu anlamaksızın başınızı kaldırdınız ve çok sağanak bir yağmurun başladığını gördünüz. Yağmur damlaları oldukça soğuk, teninize her değdiğine soğukluğun nemini en üst düzeye kadar hissediyorsunuz. Arabanız olmadığı için yolun tam ortasında kaldınız, tepkiniz ve yapacağınız rol ne olur?
 
Üst Alt